StabilRoad® toetab noort Eesti Drifti sõitjat!

StabilRoad toetab noort Eesti Drifti sõitjat!

Juht: OLIVER RANDALU
Meeskond: Randalu Drift Team
Võistlusauto: BMW E36
Võimsus: 780hp / 1100nm

Saavutused:

2022.a. Drift Masters Euroopa meistrivõistlused 19. koht
2021.a. Drift Masters Euroopa meistrivõistlused 6. koht
2020.a. Baltimaade Meistrivõistluste 3. koht
2020.a. Eesti-Läti Pro klassi maavõistluse 2. koht
2020.a. Eesti Meister Pro klass
2018.a. Eesti Meister Semi-Pro klass
2018.a. Põhja-Euroopa Meistrivõistluste 3. koht

Drift on autospordis suhteliselt uus ala ning ainus autospordi distsipliin, kus tulemust ei määra aeg, vaid kohtunike määratud punktid. Drifti võistlused toimuvad kogu maailmas ja neid hinnatakse vastavalt nurkale või kurvikomplektile võetud kiiruse, nurga, näituslikkuse ja sõidujoone järgi. Spordina sai driftimine alguse Jaapanis 1970-aastail.

Oliver Randalu alustas võistlemist 2017 aastal ja sellest ajast alates on StabilRoad olnud tema peamine sponsor. Driftimisel peab tee olema ühtlaselt stabiilne, vastupidav, ideaalselt tasandatud ja aukudeta, just sellele on StabilRoad spetsialiseerunud. StabilRoad® tehnoloogia võimaldab rajada ideaalsed, vastupidavad ja kauakestvad pinnased autoteede kui ka muude stabiilseid aluspindu vajavate rajatiste tarbeks.

“Minu jaoks on Drift täis adrenaliini ja suurejoonelist võistlussporti, kus iga juht väljendab oma sõidustiili spetsiaalselt ehitatud võistlussõiduki põhjal,” ütleb Oliver Randalu ja jätkab: “Töötan enda ja auto kallal selle nimel, et igal aastal olla parem ja konkurentsivõimelisem. Minu eesmärk oni jõuda drifti Euroopa meistrivõistluste tippu ja tõusta poodiumile “.